LG Q Serisine Dair Dikkat Çeken Sızıntı!

9

LG şirketinin yeni Q serisi akıllı telefonlarına dair görüntüler ortaya çıktı. Paylaşılan görüntülerin LG Q83 veya LG Q63 modellerinden birine ait olduğu düşünülmekte.

Teknoloji şirketlerinden LG son zamanlarda akıllı telefon alanında sessiz ve şimdi bu sessizliğini Q serisinin devamı nitelğinde pek çok telefonla bozacak. Bu doğrultuda nasıl ürünler sunacağı merak edilen LG’nin Q serisine ait bir telefonunun görüntüleri sızdırıldı.

 

Sızdırılan görüntüye göre ürün tasarım itibariyle LG Velvet’i oldukça andırıyor. Fakat mevzu bahis yeni modelin üçgen bir kamera tasarımıyla gelmesi beklenmekte. Telefonun alt kısmında Type-C şarj girişi, bir hoparlör ve 3.5 mm kulaklık girişi yer alacak olup parmak izi sensörü ise sağ kısmında bulunacak gibi gözüküyor.

 

Telefonun sol yüzünde ise güç tuşları, ses kontrol tuşları bulunacak olup böylece kullanıcıların bir sesi kısıp açmak ve cihazı yeniden açıp kapatmak istediklerinde bu fonksiyonlardan yararlanabilecek. İlerleyen günlerde hem yeni görüntülerin hem de teknik özellik bilgilerinin gelmesi bekleniyor.


TAG


Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.