LG V20 Android Pie Güncellemesi Aldı!

348

LG, LG V20 kullanıcılarına müjdeli haberi verdi. Kullanıcılar tarafından bir süredir beklenen Android 9 Pie güncellemesin nihayet yayınlandı. İlk olarak Güney Kore’de yer alan kullanıcılara sunulan güncellemenin yakın zamanda tüm kullanıcılar için sunulacaktır.

2016 yılında Android 7.1 Nougat işletim sistemi ile piyasaya sunulan ve ardından Android Oreo işletim sistemine yükseltilen LG V20, şimdi de kullanıcıların merakla beklediği Android 9 Pie güncellemesini aldı. Android Pie güncellemesi ile birlikte telefona birçok yenilik ve özellik eklendi. Bazılarından bahsetmek gerekirse, telefona güncelleme ile hareket ana düğmesi işlevi eklendi. Bu işlevi kullanabilmek için yani son geçmişinizi görmek için giriş düğmesini yukarı kaydırmanız gerekmekte. Eğer son kullandığınız son uygulamaları görmek istiyorsanız da bu düğmeyi sola veya sağa sürüklemeniz gerekmektedir.

Yine güncelleme ile telefona pil tasarrufu özelliği, Google Dijital Denge, ikili uygulama işlevi, daha fazla güvenlik için kilit simgesi ekran ayarı ve bu gibi birçok özellik LG V20 modeline dahil oldu. Android Pie güncellemesi kademeli olarak dağıtılmakta. Yakın zamanda her kullanıcı için aktif olacaktır. Siz de telefonunuzun AYARLAR bölümünden güncellemeyi takip edebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.