LG V30 Telefonu İçin Güncelleme Çıktı

192

Akıllı telefon kategorisinde son zamanlarda zorluklar yaşayan LG, yeni modelleriyle bu zorlukları şamayı umut etmekte. LG aynı zamanda güncellemeleri zamanında paylaşmaya çalışarak kendisini iyice unutturmak istememekte.

LG, V30 akıllı telefonu için yeni bir güncelleme paylaştı.Güncelleme Nisan ayına ait rutin güvenlik güncellemelerini içermekte. Güvenlik güncellemeleri telefonun daha güvenli kalabilmesi, açıklardan arınabilmesi açısından önem arz etmekte. Yayınlanan güncelleme toplam 617 MB dosya büyüklüğüne sahip olup yakın zamanda Android Pie güncellemesinin yayınlanması da bekleniyor. Ancak buna dair henüz kesin bir tarihin bulunmadığını da belirtelim.

V30 Özelliklerini Hatırlayalım

Cihazda Snapdragon 835 işlemci yer almakta olup 2880x1440p çözünürlüğünde ekranı bulunuyor. Ürün Android Oreo işletim sistemli olup 3300 mAh bataryası yer almakta. 4 GB AM ve 64 GB & 128 GB depolama alanı seçenekleri sunulmakta. Telefon hali hazırda siyah, mavi, lavanta mavisi, ahududu gülü ve beyaz gibi renklere sahip.

OKU:  A101 Honor 7C satacakBir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.