LG V40 ThinQ Güncellemesi Beklenen Özelliği Getirdi

69

LG şirketinin akıllı telefonlarından LG V40 ThinQ modeli için yeni bir yazılım güncellemesi yayınlandı. Paylaşılan güncelleme telefonun güvenlik düzeyini artırıyor ve yeni özellikler ekliyor.

Akıllı telefonlar için sunulan yazılım güncellemeleri bir hayli önem teşkil ediyor. Kullanıcılar güncellemeleri zamanında edinerek daha iyi bir akıllı telefon deneyimi yaşayabiliyorlar. LG markası, akıllı telefonları için çeşitli güncellemeler sunmaya çalışıyor ve bu kez de V40 ThinQ kullanıcıları için bir güncelleme yayınladı.

LG V40 ThinQ için Nisan 2020 güvenlik yamasını barındıran güncelleme çıktı. Üstelik bu güncelleme kullanıcıların bir süredir beklediği kablosuz ağ üzerinden ( VoWiFi ) ile arama yapılabilmesine imkan tanıyor. Bu fonksiyon pek çok kullanıcının işine yarayacaktır.

Güncellemenin yapı numarası PKQ1.190202.011 olup 756 MB dosya büyüklüğüne sahip ve OTA üzerinden kademeli bir şekilde dağıtılıyor. Güncellemenin telefonunuza ulaşıp ulaşmadığını kontrol edip aşağıdaki yorum kısmından bildirmeyi unutmayın.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.