LG Velvet Çıkış Tarihi Belirlendi! İşte O Tarih

113

LG şirketi akıllı telefon dünyasında geçtiğimiz yıllara nazaran güç kaybetsede hala farklı çözümler sunmaya ve çabalamaya devam ediyor. LG şimdi yeni özgün tasarım yapısını hedef edinerek ortaya koyduğu LG Velvet ürününün çıkış tarihini belirledi.

LG Velvet akıllı telefonu kamera tarafında farklı bir tasarım çizgisine sahip olacak. Radikal bir ürün olarak karşımıza çıkacak olan LG Velvet, arka yüzünde simetrik kamera tasarımına sahip olacak. Cihaz 5G teknolojisini de destekleyecek olup orta – üst segmenti hedefleyecek.

LG, yayınladığı yeni tanıtım videosu ile birlikte LG Velvet çıkış tarihini duyurdu. Buna göre LG Velvet, 7 Mayıs 2020 tarihinde resmen çıkışını gerçekleştirecek. Ürün dört farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülecek. Bu renkler yeşil, siyah, kırmızı ve beyaz olacak. Kullanıcılar kendi tercihlerine göre renk seçimini yapıp ürüne sahip olabilecekler.

İlk olarak Güney Kore pazarında satışa çıkarılacak olan yeni LG Velvet modeli, global alanda ise biraz daha geç kendisini gösterecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.