LG W10’un Görüntüsü Gün Yüzüne Çıktı!

274

Güney koreli teknoloji devlerinden olan LG, son zamanlar W serisi üzerinde çalışıyor, hatta geçtiğimiz günlerde LG’nin W serisindeki bir akıllı telefon ortaya çıkmıştı. Şimdi ise W serisindeki başka bir telefonun görseli internet ortamına sızdı. Bu telefonumuzun ismi ise LG W10.

Yapılan sızıntılara göre LG W10, şirketin W serisinin ana modeli olarak lanse edilecek. Yukarıdaki sızdırılan görsele baktığımızda ise telefon, mor renk ve parlak bir görünüme sahip kasa ile karşımıza çıkıyor. Modelin arka yüzünde sol üst köşeye dikey olarak konumlandırılmış çift kamera yer alıyor. Ayriyeten yine arka yüzünde parmak izi tarayıcısını görmekteyiz. Bu demek oluyor ki telefon ekrandan parmak izi okuma teknolojisini barındırmayacak.

12 nm MediaTek Helio işlemcisinden güç alacağı söylenen telefonun 215 dolar civarında fiyat etiketi ile satışa sunulacağı tahminler arasında. LG’nin yakın zamanda yeni modelleri ile ilgili resmi bir açıklama yapması bekleniyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.