LG Wing Tanıtıldı Tanıtılmasına Ama…

12

LG şirketini teknoloji dünyasında köklü markalardan biri olarak biliyoruz ve şimdi de LG Wing modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir akım ortaya koyma peşinde.

Wing akıllı telefonu olukça enteresan bir tasarıma ve işlevlere sahip. Cihazda ikili bir ekran yapısı bulunuyor ve bu ekranlardan üstte yer alan ikinci ekran 90 derece dönüş yapıyor Böylece telefon T şekline geliyor. Avrupa Pazarında 1.100 Euro gibi oldukça yüksek bir fiyattan satılacak olan LG Wing teknik özellik tarafında da üst segmente hitap eden bir telefon olacak.

Wing telefonu 2460x1080p çözünürlüğünde Full HD OLED 6.8 inç ekrana sahip olacak. Yeni LG Wing modeli Qualcomm Snapdragon 765G yonga seti ile çalışacak. Telefonun 8 GB RAM’i, 128 GB – 256 GB depolama alanı seçeneği, 4000 mAh bataryası bulunacak. IP54 su geçirmezlik direncine sahip olan ürün 5G desteği ile gelecek ve bu bağlamda geleceğe yönelik bir model olacak.

Telefonun ana kamerası 64 MP olacak ve bu ana lense 12 MP geniş açı, 13 MP telephoto lensleri eşlik edecek. Cihazın ön yüzünde ise 32 Megapiksellik pop-up selfie kamerası yer alacak.

LG Wing isimli yeni akıllı telefon mobil pazarda LG’nin yeni bir akım ortaya koyabileceği bir ürün olabilecek mi? Bunu zamanla göreceğiz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.