LG, Yeni Modeli Velvet 4G’yi Duyurdu!

73

Güney Koreli teknoloji şirketi LG, geçtiğimiz aylarda duyurduğu 5G destekli modelinin ardından şimdi de 4G destekli yeni modeli Velvet’i duyurdu.

Geçtiğimiz aylarda LG tarafından tanıtılan 5G destekli Velvet modelinin ardından şimdi de telefonun 4G destekli modeli duyuruldu. Şirket, bu yeni 4G destekli modelinde pek bir değişikliğe gitmemiş, modelin sadece işlemcisinde bir değişiklik yapmış.

LG Velvet 4G, gücünü sekiz çekirdekli Snapdragon 845 işlemcisinden alıyor. Telefonun 5G destekli modeli Snapdragon 765G işlemcisinden güç alıyordu. 6.8 inç büyüklüğünde Full HD+ POLED ekrana sahip modelde 6GB RAM ve 128GB depolama alanı bulunuyor. Bu depolama alanı microSD kart desteği ile arttırılabiliyor. Telefonun arka yüzünde baktığımızda bizi 48MP çözünürlüğünde ana kamera karşılıyor. Bu ana kameraya 8MP ultra geniş açılı kamera + 5MP derinlik sensörü eşlik ederken telefonun ön yüzünde ise 16MP çözünürlüğünde bir kamera bulunuyor.

Kutusundan Android 10 işletim sistemi ile çıkacak olan LG Velvet 4G modelinde Quick Charge 3.0 teknolojili 4300 mAh batarya barınıyor. Telefonda ayriyeten suya ve toza karşı dayanıklılık sağlayan IP68 sertifikası da mevcut.

Siyah ve gümüş renk seçenekleri ile karşımıza çıkacak olan telefonun fiyatı 499 Euro olarak belirlendi. Telefonun ülkemize giriş yapıp yapmayacağı ise henüz bilinmiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.