LG’nin Yeni Modeli LG Style 3 Tanıtıldı!

134

LG’nin yeni orta segment telefonu LG Style 3 resmen tanıtıldı. Telefon Qalcomm Snapdragon 845 işlemci ile geliyor.

Teknoloji devlerinden LG, Japonya’da yeni orta segment akıllı telefonu LG Style 3’ü tanıttı. Telefonun en dikkat çeken özelliklerinden biri de Snapdragon 865 işlemcisinden gücünü alması. Bunun haricinde 6.1 inç büyüklüğünde Full HD+ OLED ekrana sahip telefonda 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı bulunuyor. Bu depolama alanı microSD kart desteği ile birlikte 512GB’a kadar arttırılabiliyor.

Telefon arka yüzünde çift kamera ile bizleri karşılıyor. Telefonun ana arka kamerası 48MP çözünürlüğüne sahip. Bu kameraya 5MP çözünürlüğünde derinlik sensörü eşlik ediyor. Telefonun ön yüzünde ise damla çentik içine konumlandırılmış 8MP kamera yer alıyor. Kutusundan Android 10 işletim sistemi ile çıkan LG Style 3 modeli bünyesinde 3500 mAh batarya barındırıyor. Ayrıca telefon IP68 ve IPX5 sertifikalarına sahip.

Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile Haziran ayında satışa sunulacak olan telefonun fiyatı ise 350 dolar olarak belirlendi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.