LibreOffice İçin Güncelleme Yayınlandı! Beklenen Özellik Geldi

55

LibreOffice uygulaması Microsoft Office uygulamalarına alternatif olarak gelen bir yazılım oldu ve şimdi yeni bir sürüme kavuştu. Kullanıcılara pek çok yenilik getiren LibreOffice 7.0 sürümü ile birlikte kullanıcılar modern bir görünüm ve daha iyi bir deneyime kavuşuyor.

Ücretsiz olması en büyük gücü olan LibreOffice, Microsoft uygulamalarının ücretli olmasından dolayı büyük bir kullanıcı kitlesine sahip. LibreOffice uygulamalarının en büyük handikapı ise Microsoft Office uygulamalarından gelen dosyaları açmakta sorun yaşamasıydı ve bunun çözülmesi bekleniyordu. İşte yayınlanan LibreOffice 7.0 ile birlikte sorunun üstesinden gelindiği açıklandı. Böylece kullanıcılar yeni sürümleri kullanıp oluşturulan belgeleri LibreOffice 7.0 ile de rahatlıkla kullanabiliyorlar.

Windows, Linux, macOS üzerinden erişilebilen LibreOffice artık her işletim sistemi için yenilendi ve daha modern bir görünüme kavuştu. Aynı zamanda performans iyileştirmeleri de yapılarak genel olarak daha iyi bir ofis yazılımı haline getirildi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.