Light Phone 2 Sade ve Ufak Yapısıyla Farklılık Getiriyor

72
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Günümüzde çıkan akıllı telefonlar genelde dev ekranlara sahip ancak Light Phone 2, ufak ve sade akıllı telefonlar isteyenler için biçilmiş kaftan olabilir. Ancak telefonun çok basit fonksiyonlara sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. Günümüzün akıllı telefonlarından sıkıldıysanız, bir telefonun sadece çağrı ve SMS fonksiyonlarını yerine getirmesi sizin için yeterliyse Light Phone 2’ye bir bakabilirsiniz.

Telefon aslına bakarsanız bir Android sistemine sahip ancak bu işletim sisteminin fonksiyonları tam anlamıyla kullanılmıyor. Sadece belli başlı işleri yapabilmek için uygun olan Light Phone 2’de 84 inç büyüklüğünde e-mürekkep ekran yer alıyor. Telefon GPS, WiFi, Bluetooth gibi bağlantılara da sahip ancak şu an için telefonda yalnızca SMS ve çağrı fonksiyonlarının aktif olduğu düşünüldüğünde kullanıcıların pek işine yaramayacaktır.

OKU:  Microsoft Doğunun İki Önemli Oyununu Batıya Taşıyor

Geliştirici, bir web uygulama menüsü hazırlamayı da düşünüyor ve bunun için çeşitli firmalarla bağlantılar kurmaya başladı. Ancak ürünün sahip olduğu fiyatın kendisinden çok daha fazla fonksiyona sahip pek çok akıllı telefondan daha pahalı olduğunu belirtmek gerekiyor. Cihaz için belirlenen fiyat 350 Dolar olup bu fiyat etiketiyle yüksek bir satış rakamına ulaşması zor gözüküyor.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir