Logitech, G502’nin Kablosuz Versiyonunu Duyurdu

222

Uzun yıllardır oyuncu ekipmanları üreten Logitech, sevilen oyuncu faresi G502’nin bir başka versiyonunu satışa çıkarıyor. Logiech, G502 Lightspeed duyurusu gerçekleştirdi. G502 Lightspeed, gerek tasarım gerekse özellikler bakımından kablolu modelden ayrılmamakta.

G502 Lightspeed toplam 114 Gram ağırlığında. Yani ağırlık olarak kablolu modelden 7 gram kadar daha hafif olduğunu söylemek mümkün. G502 şarj usulüyle çalışmakta olup içerisinde bataryası bulunuyor. Bu batarya tam dolu olduğu zaman, şirketin açıkladığına göre 48 saate kadar kullanım ömrü sunuyor.
Toplam 99 Dolar fiyat etiketiyle gelen model Hero 16K sensörüne sahip olup kablolu modelde yer alan RGB ışıklandırma da bu modelde kullanılmış. Farenin PVC Free malzemeyle üretilmesi de artılarından biri.

Netice itibariyle G502’i beğeniyor ve artık kablosuz olarak kullanmak istiyorsanız sizin için ideal bir tercih olabilir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.