Logitech Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Tanıtıldı

49

Oyuncu ekipmanları konusunda yakından bilinen markalardan biri olan Logitech, bu sefer de Pro X LIGHTSPEED isimli kablosuz kulaklığının tanıtımını gerçekleştirdi.

Blue Vo!CE ile entegre kayıt ile oynatma işlevi sunan kulaklık aynı zamanda gelişmiş mod ile daha üst seviye bir kişiselleştirme deneyimi sunabiliyor. G PRO X LIGHTSPEED kulaklığı DTS 7.1 Surround ses desteğine sahip olup çelik ve alüminyumdan imal edilen bir tasarım yapısına sahip. Yumuşak hafızalı bir köpük yastığı ile gelen ürün suni deri kaplı kafa bandına sahip.

Kulaklıklarda mm sürücüler tercihe göre epey önemli olup G PRO X LIGHTSPEED ürününde 50 mmm sürücüler kullanılmış. 7.1 desteğiyle de destekleniyor. Bu bağlamda klasik niteliklere sahip olduğunu en azından oyuncu ekipmanları açısından rahatlıkla söylemek mümkün.

Yeni LIGHTSPEED Pro X kablosuz kalıklığı 20 saatin üzerinde pil ömrü sunmakta olup temiz ve gelişmiş bir ses iletişimi sağlayan gerçek zamanlı bir mikrofona da sahip. Oyuncular böylece seslere ince ayar verebiliyorlar.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.