Mafia 3 Kısa Bir Süre İçin Ücretsiz Hale Geldi

37

Mafia serisi için piyasaya sürülen son video oyunu Mafia III, 2016 yılında çıkışını gerçekleştirmiş ve büyük ilgiyle karşılanmıştı. Her ne kadar Mafia serisinin en iyi oyunu olmasada bu karantina günlerinde özellikle de sunulan ücretsiz oynama fırsatı ile mutlaka değerlendirmeniz gereken bir yapım.

Mafia 3, 7 Mayıs 2020 tarihine kadar ücretsiz olarak yayınlanmaya başladı. Aynı zamanda dileyen oyuncular yüzde 75 indirimli bir şekilde direkt 29,75 TL karşılığında satın alabilir veya ücretsiz oynama süresi sona erdikten sonra oyunu yine indirimli bir şekilde alıp oynamaya devam edebilir.

Kampanyanın gerçekleştiği platform ise Steam olup normal fiyatı 119,00 TL olan Mafia III böylece Steam üzerinde ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek. 7 günlük süre içerisinde Mafia 3 evrenini ücretsiz olarak keşfedebileceksiniz.

Lincoln Clay’in hayat hikayesine odaklanan kurgusal bir oyun olan Mafia 3, tıpkı serinin önceki oyunları gibi açık dünya sunmakta ancak yine de hikayeye odaklanmakta. Mafia 3 ile ilgili daha önce bir inceleme makalesi de yayınlamıştık. Söz konusu makaleyi aşağıdan okuyabilirsiniz.

Mafia 3 İnceleme ( Sürekli Aynı Şeyler )

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.