Mafia Serisinin İlk Oyununun Tanıtım Videosu Geldi

72

Mafia serisinin bugünlere gelmesini sağlayan başyapıt niteliğindeki Mafia 1 şu an elden geçiriliyor ve çok yakında Mafia 1 yenilenen versiyonu olan Mafia : Definitive Edition piyasaya sürülecek.

Yayınlanacak olan Mafia: Definitive Edition ile ilgili olarak yeni bir fragman paylaşıldı. Söz konusu fragmanda oyunun kendisinden görüntülere yer verildi ve yenilenen Tommy’nin görüntüleri ile de baş başa kaldık.

259,00 TL fiyat etiketiyle 28 Ağustos 2020 tarihinde piyasaya sürülecek olan Mafia : Definitive Edition da serinin mevcut yapısına sadık kalınmaya çalışılmış. Zaten mevcut hikayenin işleneceği oyunda geliştirme aşamasında çekilen görüntülerin derlenmiş bir versiyonunu yayınlanan fragmanda görmekteyiz. Sinematiklerin baştan tasarlanması ve grafiklerin elden geçirilmesi dışında orjinal Mafia oyununu oynayabileceğiz.

İlk olarak 2002 yılında yayınlanan Mafia, böylece aradan geçen 18 yılın ardından yenilenen grafiklerle modern teknolojiye göre bir kez daha düzenlenip karşımıza çıkarılıyor. Bakalım ilk oyunun yaptığı etkiyi yapabilecek mi? Bekleyip görelim ve sizleri fragmanla baş başa bırakalım :
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.