Mafia Trilogy Fiyatı Belirlendi

121

Mafia serisi için bu zamana kadar üç ana oyun çıktı. Bunlar Mafia 1 , Mafia 2 ve Mafia 3 şeklindeydi. İçlerinden en fazla sevilen ise genel olarak Mafia 1 oyunuydu. Mafia 1 için remake sürümün yapıldığı, aynı şeyin Mafia 2 için de söz konusu olduğu ve yakında Mafia Trilogy isminde üç ana oyundan oluşan yenilenmiş versiyonunun satışa sunulacağı ortaya çıktı.

Mafia Trilogy serisinin hangi fiyattan satılacağı da belli oldu. Gelen bilgilere göre bu paket Türkiye pazarında yaklaşık olarak 450,00 TL’den satılacak. Bu durum pek çok oyuncunun bütçesini zorlayacaktır. İlk Mafia oyununun remake versiyonunun çıkış tarihi de PlayStation Store üzerinde yayınlandı. Buna göre remake sürüm 28 Ağustos 2020 tarihinde satışa sunulacak. Üçlü paketi satın almak isteyenler içe yukarıda da belirttiğimiz üzere yaklaşık 450,00 TL’lik bir bedeli gözden çıkarmak durumunda olacaklar.

Dileyen oyuncular Trilogy paketini satın almak yerine diğer Mafia oyunlarını tekli olarak alabilecek. Bu noktada kullanıcıya insiyatif tanınması iyi olmuş doğrusu.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.