Mafia Twitter Hesabından Paylaşılan Gönderi Teknoloji Severleri Heyecanlandırdı

91

Video oyunu kategorisinde çok büyük bir kitleye sahip olan Mafia, açıkçası Mafia 3 ile kullanıclıarının pek çoğunu hayal kırıklığına uğratmıştı. Bunun altında yatan sebep ise geliştirici firmanın değişmesi ve geliştirme sürecinde yaşanan bazı sıkıntılardı. Hatta artık Mafia 4 oyununun hiç çıkmayacağı konuşulmaya başlanmıştı ki Mafia Twitter hesabı üzerinden paylaşılan bir gönderi bir anda ortalığı karıştırdı.

Mafia resmi Twitter hesabından Power kelimesi paylaşıldı. Bu kelime Güç anlamına gelmekte olup mafya ailesine işaret ettiği aşikar. Bu tweetin hangi Mafia oyunu ile ilgili atıldığı bilinmiyor ancak bu zamana kadar bu tarz tweetler atan firmalar kısa süre sonra yeni bir oyun veya remastered sürüm muhakkak duyururlar. Dolayısıyla çok yakında yeni bir Mafia içeriği görme durumu artık daha yüksek bir ihtimal halini aldı.

2020 yılı, Mafia 2’nin orjinal versiyonunun 10.yılı ve açıkçası daha önce pek çok kez Mafia 2 ile ilgili sızıntılar paylaşıldı yani remastered sürümün çıkması konusu çok yeni bir haber sayılmaz. Dolayısıyla böyle bir tweetin yayınlanması da bu haberleri perçinleyen bir nokta olabilir. Bu yüzden de tweetin Mafia 4 ile ilgili değil de Mafia 2 Remastered ile ilgili bir işaret olduğunu düşünmekteyiz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.