Maid of Sker Bu Ay İçerisinde Türkçe Olarak Çıkacak

74

Yeni bir korku oyunu isteyenler için Maid of Sker haberini yapalım. Oyunun geliştiricisi tarafından çıkış tarihi paylaşıldı. Buna göre MAid of Sker, 28 Temmus 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Maid of Sker, 18 yaş ve üzerindeki oyuncular için uygun olan bir korku oyunu olacak. 28 Temmuz günü PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek olup Nintendo Switch sürümü de çıkacak ancak Switch sürümünün çıkması 2020 yılının son aylarını bulacak.

Türkçe oynanabilecek

Maid of Sker resmi Steam sayfası üzerinde oyun resmi Türkçe dil desteğiyle listelenmiş durumda. Böylece oyuncular Maid of Sker video oyununu özümseyerek oynayabilecek. Dehşet dolu bir hikayeyle gelecek olan Maid of Sker gziemli bir otelde geçen olayları konu ediniyor.

Maid of Sker içerisinde kendinizi koruyabilmek için kullanabildiğiniz tek şey bir ses cihazı. Elinizdeki bu ses cihazını akıllıca kullanarak hayatta kalmayı başarabilirsiniz ancak bunun için onu yalnızca doğru zamanlarda kullanmanız, o doğru anlar gelene kadar tarikattan iyice saklanabilmeniz gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.