Mark Zuckerberg TikTok İle İlgili Konuştu

276

TikTok günümüzün en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri oldu. Özellikle gençler tarafından yoğun bir şekidle kullanılan TikTok, pek çok eleştiriye de neden olmakta.

Facebook’un kurucusu ve aynı zamanda CEO’su Mark Zuckerberg, TikTok ile ilgili bir açıklamada bulundu. Açıklamasında TikTok ile ilgili Hindistan’da Instagram’ı dahi geçtiğini ifade etti ve bunun çok ilginç bir hadise olduğunu söyledi. TikTok’u durdurmak için Lasso isimli bağımsız bir ürünleri olduğunu beyan eden Zuckerberg, TikTok’a rakip olabilmek için yeterli zamana sahip olduklarını kaydetti.

TikTok ile ilgili açıklamalarına uygulamanın büyüdüğünü ancak büyümesi için çok fazla tanıtım masrafı yapıldığını ifade ederek devam eden Zuckerberg, aynı zamanda uygulamanın reklamları kaldırmış olmasına rağmen müşteriyi gizlilik hususunda koruma anlamında pek güçlü olmadıklarını söylemesiyle dikkat çekti.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.