Marvel, TikTok ile Yaptığı Sponsorluk Anlaşmasıyla Gündemde

253

TikTok uygulamasının gençler tarafından çok yoğun bir şekilde kullanıldığı aşikar ancak yine gençler ve diğer kullanıcı kitlesi tarafından eleştiriye de uğruyor. Özellikle gençlere kötü örnek olduğu düşünülerek pek çok kitleyi karşısına alıyor.

Marvel, TikTok’un çok hoş karşılanmamasına rağmen onunla sponsorluk anlaşmasına gitmekten çekinmedi. Ortaya çıkan bilgilere göre şirket, TikTok ile anlaşma yaptı. Sponsorluk anlaşmasının ardından Instagram üzerinden büyük tepkilerle karşılaşan Marvel, hayranlarını şaşkınlığa uğrattı.

Marvel, yeni sponsorluk anlaşması ile Instagram üzerinde yayınladığı gönderiyle TikTok sayfasının takip edilmesini önermekte.Yayınlanan gönderide aynı zamanda TikTok logolu stickerlar, kupa bardağı, tişört bulunuyor.

Marvel, Comic-Con etkinliği esnasında 11 yeni projeyle gündeme gelip tanıtımlar gerçekleştirmesine rağmen asıl gündeme gelme olayının TikTok ile yapılan sponsorluk anlaşması ve neticesindeki tepkiler olması ayrıca dikkat çekici bir husus oldu.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.