Marvel’s Iron Man VR Çıkış Tarihi Mayıs Ayına Ertelendi

37

Son günlerde pek çok PlayStation oyunu ertelendi ve şimdi bunların arasına Marvel’s Iron Man VR da eklendi. Bir süredir çıkış yapması beklenen oyunun Şubat ayında değil de Mayıs ayı içerisinde piyasaya sürüleceği geliştirici firma tarafından açıklandı.

Geliştirici firmanın yaptığı açıklamada oyunun Mayıs ayı içerisinde, 15 Mayıs tarihinde çıkış yapacağı belirtildi. Bunun nedeni olarak ise oyunun henüz tam anlamıyla hazır olmaması gösterildi.Geliştirici, oyuncuların büyük bir heves içerisinde olduğunun farkında ve bir baskı hissediyor.

Marvel’s Iron Man VR çıkış yaptığında eğer beklentileri karşılayamazsa oyuncular sinirlenecektir. Zaten firma da oyunun ertelenme nedeninin beklentilerin fazla olmasından kaynaklandığını açıkladı. Ancak bu durumun beklentileri daha da arttırdığını söyleyebiliriz. Sonuçta oyuncular fazladan birkaç ay daha beklemek zorunda kaldı ve oyun ile ilgili beklentileri fazlalaşmış oldu.

OKU:  Rainbow Six: Siege Oyununda Emoji Krizi Yaşanıyor

 

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.