Master & Dynamic Marka Yeni Kulaklıklar Duyuruldu

355

Kablosuz kulaklıklar giderek daha yaygın bir hale gelirken şimdi de Master & Dynamic tarafından bir duyuru gerçekleştirildi. Master & Dynamic şirketi, yeni kablosuz kulaklık modellerinin tanıtımını yaptı. Bu modellerin isimleri MW7 GO ve MW07 Plus olup sahip oldukları özellikler resmi olarak açıklandı.

MW07 GO Özellikleri

Cihaz dört farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülmekte olup Bluetooth 5.0 sürümüyle uyumlu. 10-12 saat pil ömrü bulunan cihaz 15 dakikada %40’a şarj olabiliyor. 199 Dolar fiyat etiketine sahip olan ürün IPX6 su direncine sahip olup nasıl bir satış performansı ortaya koyacağı merak ediliyor.

MW07 Plus Özellikleri

Plus modelinde 40 saat pil ömrü bulunuyor. 100 ft/30 m bağlantı mesafesi destekleyen ürün dört farklı renk seçeneğine sahip olup IPX6 su direnci bulunuyor. Cihazın fiyatı 299 Dolar olacak açkılandı. Daha iddialı bir ses kalitesi sunan bu cihaz Premium olarak tabir edilmekte olup fiyat tarafında da buna göre bir etki söz konusu olmuş.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.