Mate 20 Lite Android Güvenlik Güncellemesi Aldı

19

Huawei şirketinin ülkemizde yaygın olarak kullanılan akıllı telefonlarından Mate 20 Lite için yeni bir Android yazılım güncellemesi çıktı. İşte habere dair detaylar…

Türkiye’de geçtiğimiz yıllarda neredeyse tüm perakende satış mağazalarında raflardaki yerini alan Mate 20 Lite akıllı telefonu uygun fiyatlı iddialı cihazlardan biriydi ve bu durum kullanım oranlarının yüksek kalmasını sağladı. Huawei şimdi de telefonu için yeni bir Android güncellemesi paylaştı.

Yayınlanan güncelleme güvenlik hususuna değinmekte olup Android güvenlik yamalarını telefona entegre ediyor. Toplam boyutu ise 240 MB olan güncellemeyi kısa bir süre içerisinde uygulamak mümkün.

Söz konusu güncelleme kullanıcıların kişisel verilerini silmiyor fakat geliştirici güncelleme öncesinde önemli verilerin yedeklenmesini her ihtimale karşı öneriyor. Daha güvenli ve güncel bir sistem için de en kısa sürede uygulamanız öneriliyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.