Mate 20 Pro Telefonu İçin EMUI 10.1 Güncellemesi Ülkemizde de Aktif Oldu

106

Akıllı telefon dünyasında popüler markalardan biri olan Huawei, cihazları için sıklıkla güncellemeler yayınlamaya özen gösteriyor. Mate 20 Pro için bir süredir güncelleme çalışmaları içerisinde olan Huawei gelen bilgilere göre EMUI 10.1 güncellemesini yayınladı ve güncelleme ülkemizde de resmen dağıtılmaya başlandı.

Bir süredir Mate 20 Pro telefonu için gelmesi beklenen EMUI 10.1 güncellemesi en sonunda ülkemizde de aktif hale getirildi. bu güncelleme ile birlikte daha gelişmiş bir arayüz ve daha akıcı çalışan bir telefona sahip olabiliyorsunuz.

Güncelleme fotoğraflar ve video paylaşma işlevlerinde önemli geliştirmeler sunmakta. Aynı zamanda yeni temaları da taktim eden güncelleme ile çoklu ekran modu da dahil ediliyor. Ülkemizde aktif olduğu açıklanan güncellemeyi alıp almadığınızı hemen aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.
One thought on “Mate 20 Pro Telefonu İçin EMUI 10.1 Güncellemesi Ülkemizde de Aktif Oldu

Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.