Mate 40 Dolby Destekli Çift Hoparlörle Gelecek

46

Huawei bir süredir Mate 40 serisi akıllı telefonlar üzerinde yoğun olarak çalışıyor. Gelen sızıntılar şirketin yeni Mate 40 serisi dahilindeki ürünlerinde çift destekli hoparlör sunmaya çalıştığı yönünde. Huawei , Mate 40 serisinde stereo hoparlör yapısının bir standart halini almasını istiyor.

Mate 40 akıllı telefonunda beşli ızgara yapısına sahip iki adet hoparlörün bulunacağı ve Dolby Atmos desteği sunulacağına yönelik gelişmeler var. Huawei daha önce Mate 20X akıllı telefonunda da Dolby Atmos destekli stereo hoparlör sunmuştu.  Dolby Atmos ; Ev sinema sistemleri, oyuncu kulaklıkları, oyuncu ses kartları gibi cihazlarda da karşımıza çıkan, ses kalitesini daha iyi seviyeye getiren bir destek.

Mate 40 serisinde kullanılacak olan iddialı donanımlar ürünün fiyatının da artmasına neden olacak. Çıkış tarihi ve fiyatı henüz belli olmayan telefon büyük bir olasılıkla Eylül veya Ekim ayı içerisinde tanıtılacak.

Bakalım Mate 40 serisi dahilinde nasıl ürünler göreceğiz? Beklediğimize değecek mi? Hemen aşağıdaki yorum kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.