Meizu 16T modelinden ilk resmi görüntü geldi!

59

Hakkında birçok sızıntı yapılan Meizu 16T modelinden ilk görüntüler resmi olarak paylaşıldı. Tasarım anlamında pek de bir değişikliğe gitmeyen Meizu’nun yeni modeli üçlü arka kamera kurulumu ile karşımıza çıkıyor.

Son zamanlarda adına çokça rastladığımız Meizu 16T modeline ait ilk resmi görüntü şirketin başkan yardımcısı tarafından paylaşıldı. Yayınlanan görsel telefonun arka yüzeyini kapsıyor. Görselden anlaşıldığı kadarıyla telefonun arka kamera kurulumu sol üst köşede dikey vaziyette. Baktığımızda arka yüzeyde parmak izi okuyucusunu görmüyoruz. Büyük ihtimalle parmak izi okuyucusu ekranın altında yerini almıştır.

Önden görseli paylaşılmayan telefonun önden görüntüsünün klasik Meizu modelleri gibi olacağını söyleyebiliriz. Meizu 16T, 23 Ekim tarihinde resmi olarak duyurulacak. Siyah, mavi, kırmızı ve yeşil renk seçenekleri ile karşımıza çıkacak olan modelin şu an 8GB RAM-128GB depolama alanı versiyonu 352 dolarlık bir fiyatla ön sipariş sürecinde olduğunu belirtelim.

OKU:  Tanıtımı Gerçekleşen Meizu 16Xs'nin Özellikleri ve Fiyatı!Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.