Meizu 17 Serisi GPU Güncellemeleriyle Daha İyi Sonuç Veriyor

13

Snapdragon 765 ve 865 yonga setiyle sunulan güncelleme desteğine Meizu 17 serisi de dahil edilerek bu doğrultuda GPU güncellemeleri paylaşılıyor.

Akıllı telefon markalarından Meizu, ülkemizde de popüler olan Çin menşeine sahip teknoloji şirketlerinden olup Flyme arayüzü kullanıyor ve geliştirdiği bu arayüzü için sunduğu özelliklerle telefonlarının stabil olarak çalışmasını sağlayabiliyor.

Qualcomm bu yıl içerisinde Snapdragon 765 ve 865 yonga setlerinin duyurusunu yapmıştı ve söz konusu işlemciler için GPU güncellemesi desteği sunulacağı da açıklanmıştı. Bu desteğin sunulması söz konusu yonga setlerinin bulunacağı akıllı telefonların da güncelleme alacağı anlamına geliyordu.

Meizu 17 cihazları için sunulan Flyme kararlı sürümü cihazlara yüklendiğinde GPU güncelleme desteği getiriliyor. İşleve ulaşabilmek için Ayarlar > Sistem > Güncelleme > Yönetim > Sistem Uygulama adımlarını takip etmek gerekiyor.

Eklenen GPU güncelleme uygulaması 1.0.0 sürümüyle gelmekte olup yazılımın temel görevi üst düzey oyun performansı sunabilmek. Dolayısıyla oyunlarda daha kararlı, iyi bir performans ortaya koyuyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.