Meizu 17’nin Pek Çok Özelliği Belli Oldu

108

Meizu şirketinin yeni akıllı telefonu Meizu 17’nin sahip olduğu pek çok teknik özellik belli oldu. Habere dair detaylar aşağıda…

Gelen son bilgilere göre Meizu 17 akıllı telefonu Snapdragon 865 işlemciden güç almakta. 4.500 mAh bataryası bulunan telefon kavisli ekranıyla dikkat çekecek. Aynı zamanda üründe minimal yapıda çerçeveler kullanılmakta. Bu da kavisli tasarım yapısıyla ilişkilendirilebilir.

Ürün çift mod 5G desteğine sahip olup ağ hızı ve pil ömrünü optimize etmekte. Kullanım süresini uzatabilmek için indirme hızı ve Wi-Fi 6 desteğini yönetebilecek. Genel itibariyle üst segmente hitap edecek olan Meizu 17, tabiri caizse yeni amiral gemisi modellerinden biri olacak.

Söz konusu gelişmeler Meizu tarafından Çin’in sosyal medya platformu olan Weibo’dan yapılan açıklamalar ışığında ortaya çıktı. Daha fazla detay için biraz daha beklemek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.