Meizu Pro 7 Plus Türkiye’de Raflarda Yerini Aldı

607

Meizu’nun yeni akıllı teelfonu Meizu Pro 7 Plus, Türkiye’de artık satışta. Güçlü özelliklere sahip olan akıllı telefon pazara iddialı bir giriş yaptı. Giderek popülerleşen bir marka olan Meizu, yeni ürünü ile Türkiye’deki tanınırlığını da arttırmak istiyor.

Cihazda 2K çözünürlüklü 5.7 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekran bulunmakta. Bir adet 16 MP ön ve iki adet 12 MP arka kamerası bulunuyor. Portre modu, gece çekimi, SLR efekti gibi özellikleri bulunuyor.

10 çekirdekli MediaTek Helio X30 çipset içeren cihaz, CS 43130 ses işleme yongasına sahip. 4 GB bellek ile 64 GB dahili depolama alanı ve 6 GB bellek ile 128 GB dahili depolama alanı olmak üzere iki farklı seçeneği mevcut.

Meizu Pro 7 Plus fiyatı

6 GB RAM + 128 GB depolama alanı olan modeli seçerseniz 2.799 TL, 4 GB RAM + 64 GB depolama alanı olan modeli seçerseniz de 2.199 TL ödemeniz gerekiyor. Ürünün bu iki farklı versiyonu şu an Hepsiburada üzerinde satılıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.