Meşhur Gwent Bu Kez Android’e Geldi

94

The Witcher 3 ile birlikte mini oyun olarak sunulan Gwent, kısa sürede oyuncuların beğenisini kazanmayı başarmıştı. Hatta pek çok oyuncu zaman zaman oyuna yalnızca mini oyun Gwent’i oynamak için dahi giriyordu.

Gwent’in bu kadar sevildiğini gören CD Projekt RED ekibi onu başlı başına bir oyun haline getirmeyi planlamış ve bu doğrultuda GWENT: The Witcher Card Game yapımını hem bilgisayarlar hem konsollar için piyasaya sürmüştü.

GWENT: The Witcher Card Game şimdi de Android işletim sistemli cihazlar için aktif hale getirildi. Üstelik ücretsiz olarak aktif oldu. Özellikle şu dönemde akıllı telefonunuzda sağlam bir kart oyunu olmasını istiyorsanız ve para da vermemek istiyorsanız GWENT: The Witcher Card Game ‘e bir bakabilirsiniz.

Witcher, Geralt, Yennefer gibi ikonik Witcher dünyası karakterlerini bulabileceğiniz oyunda özel büyüler ve yeteneklerle koleksiyonunuzu genişleterek daha başarılı olmaya çalışıyorsunuz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.