Meşhur League of Legends Oyunu Mobil Platform ve Konsollara Geliyor

182

PC kategorisinde son derece ünlü olan League of Legends oyunu önümüzdeki süreçte hem mobil cihazlarda hem de konsollarda kendisini gösterecek.

Aslına bakarsanız League of Legends’in mobil ve konsol versiyonlarının çıkması bir süredir beklenen bir şeydi. Geliştirici oyunun 10.yılı olması sebebiyle bir jest yapmayı ve oyunu mobil platform ve konsollar için duyurmayı uygun gördü. Elbette bu ekstra emek demek ve geliştirici bu emek için hazır gözüküyor.

Riot Games yetkilisi Michael Chow, yaptığı açıklamada projenin artık sonuna geldiklerini, yakında hem konsollar hemde mobil platform için League of Legends oyununun piyasaya sürüleceğini ifade etti.

Oyun mobil cihazlar ve konsollar için League of Legends: Wild ismiyle piyasaya sürülecek. Wild Rift 20 dakikalık kısa maçlara sahne olacak. Grafiksel açıdan da elden geçirilen Wild Rift, 2020 yılının son aylarında çıkışını yapacak gibi gözüküyor. Oyuncular beta sürümleri ile oyunu biraz daha erken oynamaya başlayabilecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.