Metro Exodus Bir Süreliğine Özel İndirim Aldı

79

Metro Exodus , 2019 yılında piyasaya sürülen, gerek grafikleri gerek oynanışı ile oyuncuları etkilemeyi başaran bir oyun olmuştu. Hikaye tabanlı tekli oyunculu bir oyun olan Metro Exodus içerisinde oyuncunun seçimlerine göre farklı sonlar bulunmakta ve bu da taktir görmekte.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Metro Exodus ile ilgili bir inceleme makalesi de hazırlamış ve sizlerle paylaşmıştık. Genel olarak epey beğendiğimiz Metro Exodus şimdi Steam üzerinden önemli bir indirim aldı. Bu indirimin henüz oyunu oynamayanlar için güzel bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.

Steam üzerinde normalde 249,00 TL fiyat etiketiyle satılmakta olan Metro Exodus, yüzde 55 oranında indirim aldı. 9 Temmuz akşamına kadar geçerli olan bu özel indirim kapsamında oyuna kısa süreliğine 112,05 TL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.

Metro Exodus resmi Steam sayfası üzerinden indirimin yanındaki Sepete Ekle butonuna tıklayarak oyunu Steam kütüphanenize ekleyebilmek için sepetinize alıyor ve ödemeyi tamamlayarak da kütüphanenize dahil etmiş oluyorsunuz.

Metro Exodus için resmi Türkçe dil desteği bulunmuyor olsada azimli bir çeviri ekibince Türkçe yama da hazırlandığını yani oyunu Türkçe bir şekilde özümseyerek oynayabildiğinizi de belirtelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.