Mi 8’e özellikle kamera yeniliğiyle öne çıkan bir güncelleme geldi

524

Xiaomi, Mi 8 akıllı telefonu için yeni bir güncellemeye yer verdi. Güncelleme Mi 8’in özellikle kamera fonksiyonu konusunda değişiklikler sağlıyor.

Şu sıralar Mi serisinden pek çok telefon yeni yazılım güncellemelerinden yararlanıyor. Mi 8 için de bir güncelleme çıktı ve bu güncellemenin odak noktası kamera. 288 MB dosya büyüklüğüne sahip olan güncellemenin dağıtımı OTA üzerinden yapılmakta olup  iki önemli kamera özelliğini tüm versiyonlara sunuyor.

Kamera değişikliklerine baktığımız zaman ise az ışık ve karanlık ortamlarda daha iyi kamera performansı ve 960 FPS süper ağır çekim özelliği göze çarpıyor. Bazı kullanıcılar için özellikle gece modu kamera çekim niteliği son derece mühim. Gelen yeni güncelleme bu anlamda önemli. Ufak tefek bazı sorunları da giderek güncelleme, bildirimle birlikte medya oynatıcısı sorunu üzerine de yoğunlaşıyor.

Güncelleme sistem ve güvenlik konusunda da iyileştirmeler sağlamakta. Google güvenlik yamalarını içerisinde barındırmakta.  Ayarlar > Telefon Hakkında > Sistem Güncelleme komutları ile son yazılım güncellemesinin manuel kontrolünü sağlayabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.