Mi A3 Kullanıcıları Geciken Android 10 Güncellemesini Almak İçin İmza Topluyor!

131

Xiaomi Mi A3 kullanıcıları, bir süredir yayınlanması beklenen ancak bir türlü yayınlanmayan Android 10 güncellemesini artık alabilmek için imza toplamaya başladı.

Çinli akıllı telefon üreticilerinden Xiaomi, Android  güncellemeleri konusunda son zamanlarda Mİ A3 kullancılarının tepkisini çekti. Pek çok Mi A3 kullanıcısı telefonlarına yeni Android 10 güncellemesinin yayınlanmasını beklesede bu gerçekleşmedi. Üstelik pek çok farklı Xiaomi telefonu güncellemeyi aldı. Essential PH-1 gibi Android stoklu akıllı telefonlar da güncellemeyi alabilirken Mi A3 modelinin bu güncellemeden hala yararlanamamış olması tepki çekti.

Bundan birkaç gün önce bir kullanıcı tarafından Xiaomi Hindistan’ın resmi destek ekibine güncellemenin ne zaman geleceğine yönelik soru sordu ve cevap üzerinde çalışıldığı ve yakın zamanda dağıtılacağı yönündeydi. Mi A3 kullanıcıları, güncellemenin daha hızlı bir şekilde dağıtılabilmesi için Change.org üzerinde bir imza kampanyası başlattı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.