Mi Smart Mouse Sahip Olduğu Özelliklerle Şimdiden Dikkat Çekti

63

Xiaomi şirketinin yeni mouse cihazı Mi Smart Mouse, akıllı fare kategorisi dahilinde ön siparişe açıldı. Mouse çok büyük bir taleple karşı karşıya kaldı.

Mi Smart Mouse için çok fazla ilgi gösterilmesinin nedeni anti bakteriyel bir gövdeye, gizli bir mikrofona sahip olması. Aynı zamanda sesli asistan etkinleştirici bir tuşu bulunuyor. Sesli komutların algılanmasını sağlayan gizli mikrofonu ile farklı bir mouse olduğunu gösteren Mi Smart Mouse, siparişe açıldıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde 17.000 kişi tarafından ön sipariş verildi. Ürünün perakende satış fiyatı ise 20 Dolar seviyesinde olacak. Bu durumda günümüzün pek çok daha az özelliğe sahip mouse cihazından daha uygun bir fiyattan gelecek bir akıllı mouse olacağını söyleyebiliriz.

Mi Smart Mouse, kablosuz olarak tasarlanmış ancak dileyen kullanıcılar kablolu bağlantı ile de kullanabilecek. 750 mAh dahili bataryayla gelecek olan Mi Smart Mouse cihazı tek şarj ile 20 günlük pil ömrü sunacak. Aynı zamanda ürün 10 milyon tıklama ömrüne sahip olacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.