Microsfot Flight Simulator Önemli Bir İlki Gerçekleştirecek

49

Bu zamana kadar pek çok simülasyon oyunu gördük ve özellikle son zamanlarda simülasyon oyunlarının daha da gerçekçi bir deneyim sunabildiğine şahit oluyoruz. Microsoft Flight Simulator ise bu doğrultuda adeta nirvanayı yaşatmak istiyor.

Microsoft Flight Simulator oyununun dünya üzerindeki tüm havalimanlarını içereceği ortaya çıktı. Üstelik bunlardan 37 bin kadarının geliştirici ekipçe bizzat elle düzenlenmiş olarak geleceği bilgisine ulaştık. Bununla beraber en fazla ziyaret edilen hava limanlarına ekstra özen gösterilecek olup dolayısıyla bazı hava limanları oyuncuya daha ayrı bir keyif verecek.

Microsoft Flight Simulator X veritabanı ile oluşturulan haritalar gerçekçi dünyada farklı ve geniş bir içerik sunulması konusunda yardımcı olacak. Flight Simulator içerisinde oyuncular gündüz veya gece uçuşları yapabilecek olup zorlu hava koşullarında farklı uçak tiplerinde önemli deneyimler yaşayabilecek.

Oyun 2020 yılı içerisinde piyasaya sürülecek olup henüz net bir çıkış tarihi bulunmamakla birlikte hem PC hem Xbox One konsolları için çıkış yapacağını belirtelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.