Microsoft Flight Simulator 2020’nin Kaplayacağı Alan Azaltıldı

54

Microsoft’un eliyle gelecek olan Microsoft Flight Simulator 2020 uzun bir süredir hazırlanıyor ve yakın zamanda piyasaya sürülecek. Flight Simulator, isminden de anlaşılabileceği üzere bir uçak simülasyonu olacak.

2020 versiyonu üzerinde epey uğraşan Microsoft, yaptığı açıklamayla oyunun PC platformunda 150 GB alan kaplayacağını açıklamıştı. Şimdi gelen açıklama ise oyunun PC platformunda daha az alan kaplayacağı yönünde. Açıklamaya göre oyun PC platformunda 150 GB yerine 127,01 GB alan kaplayacak.

Microsoft Flight Simulator 2020 yalnızca günler sonra 18 Ağustos 2020 tarihinde piyasaya sürülecek. Üç farklı versiyon ile gelecek olan Flight Simulator 2020 , 350 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Deluxe Edition paketi ise daha fazla içeriğe sahip olacak ve 550 TL’den satılacak.

Ek bir pakete daha sahip olacak olan Mİcrosoft Flight Sİmulator 2020’nin söz konusu ek paketinin ismi Premium Deluxe Edition olacak ve içerisinde ek uçaklara, havalimanlarına sahip olmasıyla dikkat çekecek. Ancak paket 725 TL gibi yüksek bir rakamdan ön siparişte.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.