Microsoft, Mobil Ofis Yazılımlarını Bir Araya Getiriyor

111

Yazılım dünyasında köklü markalardan biri olan Microsoft, günümüzde pek çok platformda Microsoft Office yazılımları sunarak kullanıcıların ofis uygulaması ihtiyaçlarını gideriyor.

Windows Phone tarafında istediği başarıyı sağlayamayan Microsoft, bu sebeple Android tarafına yönelmişti ve şimdi hem iOS hem Android uygulaması için Office uygulamalarını bir araya topladığı bir sürümü kullanıcılarla buluşturacak.

Play Store üzerinde ünlü ofis programlarından olup Excel, Word, Powerpoint gibi uygulamaları yayınlayan Microsoft, şimdi de bunları tek bir program haline getirme planı içerisinde. Programın isminin ise Unity olacağı ve program içeisinde Word, Excel gibi programların kullanılabileceği ifade ediliyor.
Microsoft aslına bakarsanız daha önce de benzer paket uygulamalar sunmuştu ancak şimdiki projesi birazcık daha farklı gibi gözüküyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.