Microsoft, Samsung Fold desteği sunmak adına Outlook Android Sürümünü Güncelliyor

17

Microsoft, iki ekranlı cihaz, katlanabilir cihaz desteği ve optimizasyonu ekleyerek Android için Outlook uygulamasını güncelledi. Bu bağlamda Samsung Fold ve türevleri Outlook Android uygulamasınca artık destekleniyor olacak.

Outlook uygulamasının hem IOS hem Android sürümü bulunmakta olup IOS sürümü için de güncelleme yer alıyor. Fakat yalnızca çift ekranlı veya katlanabilir Apple cihazlarının yokluğunda performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri getiriyor.

Geçen ayın başlarında Microsoft, E-postamı Oynat özelliğini ekleyerek Android için Outlook için başka bir güncelleme yayınladı. Kullanıcılar bunları akıllı telefonlarından alırken uygulamanın yeni e-postaları ve yaklaşan etkinlikleri okumasına olanak tanır.

Microsoft Outlook uygulamasının en son sürümünü (4.2035.2) Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Öte yandan 4.55.0 sürümü de App Store’dan indirilebilir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.