Microsoft, Windows 10 Güncellemeleri Konusunda Hızlı Davrandı

177

PC platformu her ne kadar mobil cihazlar nedeniyle bazı hususlarda biraz sekteye uğramış olsada genel itibariyle oldukça popüler olduğu su götürmez bir gerçek.

Microsoft, PC kategorisinde sunduğu işletim sistemi versiyonlarıyla uzun süredir egemenliğini sürdürürken, son olarak Windows 10 işletim sistemini çıkarmış ve uzun süre bu işletim sistemiyle devam edeceğini duyurmuştu.

Windows 10 işletim sistemi için zaman zaman güncellemeler yayınlayan Microsoft böylece sistemin güncel kalmasını sağlıyor. Şirket son zamanlarda bu hususta sık sık güncelleme yayınlıyor ve aylık güvenlik güncellemeleri paylaşmaya da oldukça özen gösteriyor. Pek çok marka aylık güvenlik güncellemelerini geciktirirken görünen o ki Microsoft Kasım ayı güncellemesini daha şimdiden hazırladı.

Şirket yaptığı açıklamada Kasım 2019 güncellemesini duyurdu ve güncellemeyi yayınlamak için hazır hale getirdiklerini paylaştı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.