Microsoft, Windows 10 İçin 21H1 Iron Güncellemesini Hazırlıyor

134

Microsoft, Windows 10 işletim sistemini sıklıkla güncellemeye ve böylece yeni sürümler sunmaya devam ediyor. Gelen bilgiler bu sefer de 21H1 Iron güncellemesi üzerinde çalışılmakta olduğunu gösteriyor.

Sürüm 2004 güncellemesi herkese açık olarak sunulmuş, bazı sorunlarla gündeme gelmişti. Uyumsuzluk sorunları nedeniyle de bazı cihazlarda engellenmişti. Yeni 21H1 güncellemesi ise önümüzdeki süreçte yayınlanacak olan büyük çaplı bir güncelleme olacak gibi gözüküyor.

Paylaşılan sızıntılara göre Windows 10 21H1’in ilk yapıları çok yakında Fast Ring’teki Insider’lara aktarılacak olup kullanıcılar sürümü test edebilecek ve Haziran ayınının ortalarından itibaren kullanabilecekler.

Yayınlanması beklenen 21H1 güncellemesi çıkış yaptığı zaman saydam yapıya sahip ve önemli oranda geliştirilen bir başlat menüsü sunacak. Bir sonraki 21H2 güncellemesinin Kobalt olarak adlandırılması da bekleniyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.