Microsoft Yeni Android Ofis Uygulamasını Aktif Hale Getirdi

120

Microsoft’un ofis uygulamalarıyla günümüzde pek çok ofis işini kolay bir şekilde yapmak mümkün oluyor. Microsoft’un en çok kullanılan ofis uygulamaları Excel, Word, Powerpoint olarak dikkat çekiyor.

Microsoft geçtiğimiz dönemde, birden fazla ofis uygulamasını bir araya getiren yeni Office uygulamasını Play Store üzerinden kaldırmıştı. Şimdi uygulamanın ön izleme sürümünü Android kullanıcılarına paylaştı. Ofis uygulamalarının aslına bakarsanız zaten mobil versiyonları bulunmaktaydı fakat bunlar sayısal anlamda çok fazla idi ve büyük boyutlara sahiplerdi. Daha kullanışlı ortak bir program ortaya koymak isteyen Microsoft, bu doğrultuda mobil uygulama anlayışında değişikliğe gitmiş oldu.

Office uygulamalarını birleştiren Microsoft, rakipsiz bir ofis uygulaması ortaya koymak için adım attı. Kullanıcılar, ön izleme sürüm itibariyle Office uygulamasını deneyimlemek için beta aşamasına katılabilirler.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.