Microsoft’un Yeni Ofis Uygulama Paketi iOS İçin de Çıkıyor

84

Microsoft geçtiğimiz günlerde Android işletim sisteminin resmi sanal marketi Play Store için ofis uygulama paketini sunmuştu. Söz konusu uygulama, Word, Excel, PowerPoint gibi Microsoft’un pratik ofis yazılımlarını bir araya getirmekteydi.

Android sanal mağazası Play Store üzerinde kendisini gösteren Microsoft’un Office uygulama mobil paketi şimdi de iOS için aktif hale geliyor. Microsoft aynı zamanda 3 yeni özelliği de kullanıcılarla buluşturmayı planlıyor. Bunlar Word, Excel üzerinde çeşitli iyileştirmelieri kapsıyor ve aynı zamanda PowerPoint için verilerin stil, biçimlendirme ve ikonografiyle uygun bir sunuya dönüştürülmesini kapsıyor.

iOS işletim sisteminde App Store üzerinde kendisini gösterecek olup Microsoft Office uygulaması, kullanıcıların ayrı ayrı Word, Excel gibi program kurmalarındansa tek program üzerinden işlem yapmalarını sağlayacak. Böylecek kullanıcılar önemli bir avantaj elde edecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.