Monster Hunter World Beta Sürümü İlgiyle Karşılandı

328

Monster Hunter World oyununun açık beta sürümü oyuncuların beğenisine sunuldu Oyunun çok fazla oynanması ise dikkat çekti. Oyunun geliştiricisi, konu ile ilgili bir görsel paylaştı.

Monster Hunter World oyunu final sürümü henüz çıkmadı fakat açık beta sürümü oyunculara sunuldu. Yapımcı ekip, oyunlarının beta aşamasının ne kadar oynandığına dair bir paylaşım yaptı. Paylaşımda dikkat çekici husus ise oyunun çok üzün süre oynanması, yani oyuncuların büyük ilgisiyle karşılaşmasıydı.

Açıklanana göre oyun sadece PlayStation 4’te 10 milyon saatten fazla oynandı.Bu rakam Asya kıtasını kapsıyor. Diğer kıtalarda oyun pek bilinmiyor. Büyük bir olasılıkla Çinli oyuncular bu rakama ulaşılmasındaki en büyük etken. Netice itibariyle Çin, dünyanın en yüksek nüfuslu ülkesi.

OKU:  Samsung Galaxy A8'in Resmi Görselleri Sızdırıldı!

Böylece açık beta sürümünün beğenildiği açıkça görülürken bu durum yapımcı ekibin daha çok iştahını kabarttı. Final sürüm öncesi çalışmalarını sürdüren geliştirici ekip, final sürümü de önümüzdeki günlerde satışa çıkaracak.

Monster Hunter World Çıkış Tarihi

Oyun 26 Ocak 2018 tarihinde çıkacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.