Mortal Kombat 11 Büyük Bir İndirim Aldı

59

Dövüş oyunları içerisinde oldukça popüler bir yere sahip olan Mortal Kombat 11 hatrı sayılır bir indirim aldı. İşte ayrıntılar…

Mortal Kombat 11 için Steam platformu üzerinde indirim gerçekleştirildi. Uygulanan indirim oyunun fiyatının yüzde 60 seviyesinde inmesini sağladı. Böylece Mortal Kombat 11’in yeni fiyatı kısa süreliğine 32,80 TL oldu.

Mortal Kombat 11, 2019 yılında Steam üzerinde kendisini göstermiş olup oyun içerisinde yeni dövüşçüler ve özel hamleler bulunuyor. Yeni grafik motoru ile daha detaylı bir deneyim sunmayı başaran Mortal Kombat 11, modern grafik yapısıyla oyuncuları bekliyor.

Steam üzerinde 27 Temmuz akşamına kadar 32,80 TL fiyat etiketiyle satılmaya devam edecek olan Mortal Kombat 11 ardından tekrar eski fiyatına dönecek. PC platformunda Mortal Kombat deneyimi yaşamayan dövüş oyunu severler için önerilebilecek bir yapım olduğunu belirtelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.