Mortal Kombat 11 Denuvo korumasıyla çıkacak

367

Dövüş oyunları arasında büyük bir kitleye sahip olan Mortal Kombat 11’in Denuvo koruması ile gelip gelmeyeceği merak konusu idi. Bu konuda önemli bazı gelişmeler yaşandı.

Mortal Kombat 11 oyunu bu ay sonunda resmen çıkışını gerçekleştirecek ve oyunun çıkmasına az bir zaman kala Steam sayfasında güncelleme gerçekleştirildi. Mortal Kombat 11’in Denuvo koruması ile geleceği de ortaya çıktı.

Denuvo koruması oyunlar için korsancılığa karşı alınan bir tedbir ancak bundan Orijinal oyun satın alan oyuncuların çoğu dahi rahatsız. Bunun temel sebebi de Denuvo korumasının oyunlarda bir performans kaybına neden olabilmesi. Bu da daha yüksek FPS isteyen oyuncular için önemli bir sorun anlamına gelmekte.

Mortal Kombat 11’in PC sürümüyle QLOC ilgilenmekte olup Denuvo korumasının oyunda bir performans sorununa neden olup olmayacağı merak konusu.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.