Mortal Kombat 11 İçin 60 FPS Desteği Sunuldu

178

Dövüş oyunları arasında en popüler yapımlardan olan Mortal Kombat serisinin güçlü grafiklere sahip oyunu Mortal Kombat 11, artık daha akıcı bir şekilde oynanabiliyor. Çünkü oyun için 60 FPS desteği sunuldu.

Hali hazırda en fazla satan oyunlar listesinde bulunan Mortal Kombat 11, gerek bilgisayar gerekse konsol alanında oldukça ilgi görüyor. Geliştirici ekip oyun üzerinde çalışmaya devam ediyor ve şimdi yeni bir gelişmeyi daha oyunculara sundu. Artık Mortal Kombat 11’i 60 FPS üzerinde oynamak mümkün olacak.

Esasen oyunun zaten 60 FPS için gerekli desteği bulunmakta idi ancak geliştirici 30 FPS kilidi vurarak takılmadan, daha stabil bir oyun yaşatma gereği hissetmişti. Ancak yeni güncellemeyle oyuncuların 30 FPS’te oynamasına gerek yok. 60 FPS ile çok daha akıcı bir şekilde oyunu oynayabilirler. Bunun özellikle de bu tarz çabuk tepkime gerektiren dövüş oyunlarında bir hayli önemli olduğu ortada.

Mortal Kombat 11 ani hız düşüşü de düzeltildi

Gerçekleştirilen güncellemeyle beraber oyunun sinematik sahnelerinde ve menüsünde yer alan ani FPS düşüşleri de giderilerek daha stabil sinematik sahneler ve stabil bir menü mümkün hale geldi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.