Mortal Kombat 11 İçin Yeni Genişleme Paketinin Duyurusu Gerçekleştirildi

95

Dövüş oyunları arasında önemli bir yere sahip olan Mortal Kombat 11 ile ilgili olarak yeni genişleme paketi Aftermath’ın duyurusu gerçekleştirildi. İşte detaylar…

Geliştirici NetherRealms ile yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment firması tarafından Mortal Kombat 11 oyununun genişleme paketi Aftermath duyuruldu. Söz konusu genişleme paketi açıklanana göre 26 Mayıs 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Gelen bilgiler Mortal Kombat 11 : Aftermath’in PC, Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch için çıkış yapacağını gösteriyor. Kombat Pack indirilebilir içeriği ve Aftermath genişleme paketini içerecek olan Mortal Kombat: Aftermath Kollection paketi ise 59.99 Dolar fiyat etiketiyle satılacak.

Yeni Aftermath genişleme paketi sinematik bir hikaye deneyimi sunacak olup oyunda yeni zamanın koruyucusu ve Erathrealm’in koruyucusu olan ateş tanrısı Liu Kang, hayal kurduğu geleceği güven altına almak istemekte ve bu doğrultuda hareket etmektedir. Oyuncular, kaderleri belirsiz bir durumda iken kime güvenebilecekleri konusunda önemli kararlar vermeliler.

Yapımcı firma genişleme paketinin piyasaya sürüleceği aynı gün ücretsiz bir güncelleme de sunacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.