Moto G8 Power Lite Modeli Tanıtıldı

78

Bir süredir hakkında pek çok sızıntı çıkan Moto G8 Power Lite akıllı telefonu en sonunda tanıtıldı. Böylece cihazın teknik özellikleri net olarak belli oldu.

Motorola’nın yeni Moto G8 Power Lite telefonunda MediaTek Helio P35 işlemci bulunmakta olup cihazda aynı zamanda 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı yer almakta. 16 MP çözünürlüklü ana kamera sensörü bulunan telefonda arka kameraya + 2 + 2 MP makro ve derinlik sensörleri eşlik etmekte. Telefonda aynı zamanda 8 MP ön kamera yer almakta.

Moto G8 Power Lite modelinde 20 : 9 görüntü oranına sahip 6.5 inç büyüklüğünde ekran bulunmakta olup bu ekran HD çözünürlük sunuyor ve IPS panele sahip. Üründe 5000 mAh büyük bir bataryanın bulunduğunu da belirtmek gerekiyor.

Fiyatı ne kadar?

Yeni Motorola Moto G8 Power Lite akıllı telefonu turkuaz ve mavi renk seçenekleriyle 169 Avro fiyat etiketiyle kendisini gösterecek. Ürün ilk etapta Almanya ve Meksika’da satılacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.