Motorola Edge Lite Özellikleri Ortaya Çıktı!

69

Köklü teknoloji şirketi Motorola’nıın yeni modeli Edge Lite özellikleri sızdırıldı.

Geçtiğimiz aylarda Motorola, Edge ve Edge + modellerini piyasaya sürmüştü. Şirket şimdi de uygun fiyatlı modeli Egde Lite ile karşımıza çıktı. FFC sertifikası ile netleşen Motorola Edge Lite’ın neredeyse tüm özellikleri sızdırıldı.

Sızdırılan bilgilere göre Motorola Egde Lite, gücünü Qualcomm Snapdragon 765 işlemcisinden alıyor. 4GB/6GB RAM ve 64GB/128GB depolama alanı seçeneklerine sahip telefonda 6.7 inç büyüklüğünde 1080×2520 piksel çözünürlüğünde Full HD+ OLED ekran bulunuyor. Telefonun ekran yenileme hızı ise 90 Hz olarak karşımıza çıkıyor. Telefonun arka yüzünde 48MP ana kamera + 16MP + 8MP + 5MP kamera olmaz üzere toplamda dörk kamera, ön yüzünde ise 8MP selfie kamerası + 2MP derinlik sensörü yer alıyor.

Prussian, Surfing Blue, Azury ve Soft White renk seçenekleri ile piyasaya sunulacak olan Motorola Edge Lite modeli, bünyesinde 18W hızlı şarj destekli 4800 mAh batarya barındıracak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.